Trencianska Pohodicka

Strana 4 z 4 Previous  1, 2, 3, 4

Zobraziť predchádzajúcu tému Zobraziť nasledujúcu tému Goto down

Re: Trencianska Pohodicka

Odoslať pre Monika & Parsonky za Po jún 14, 2010 12:26 am

Ala kukám, že malej sa v tom pelechu akosi páči. Smile
Monika & Parsonky

Počet príspevkov : 3044
Registration date : 19.08.2009

Zobrazit informácie o autorovi http://nellyandadri.webnode.sk/

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Terry a Bree za Po jún 14, 2010 12:46 am

Ona tam uz velmi dlho nelezala. Teraz vsak ked ostalo v obyvacke ticho, idem pozret a normalne som hladala ze kde je Katka, ani ma nenapadlo kuknut do pelechu, len som chcela tam Terry poslat ze nech nie je pod nohami a pozeram ze ju ani nemam kam poslat, bo pelech je uz obsadeny. Ale vies, asi sa jej tam zas zapacilo, bo je cerstvucko opraty, cely den sa susil vcera na slniecku a este aj dnes. Very Happy
Terry a Bree

Počet príspevkov : 1163
Registration date : 12.12.2009

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Tipsy za Po jún 14, 2010 10:00 am

Dakujem vsetkym tym co pomahali o to viac, tym, co tam boli oba dni na slnku. Ja som vcera si doniesla domov upal.
Tiez gratulujem vsetkym, co su spokojni s vlastnym behom, kazda skusenost dobra. A najviac gratulujem Connie, i ked chuda, dnes to tak vesele mat nebude. Lenka hned pis co ako.

Trochu aj negativ, skoda, ze aj ostatni nam neprisli pomoct, lebo kazdy kto tam bol dva dni vam potvrdi, ze to bolo velmi umorne. Dufam, ze na buduce pri akychkolvek takejto akcii sa nas zide viac. Mozno by stacilo aj keby niekto len par behov prestriedal ludi pri upravovani prekazok.

Tiez by som tu ockavala aj od inych, ak maju nejaku neprijemnu skusenost, aby sa vyjadrili, aby sme vedeli do buducna, ze ci ist do niecoho takehoto este. Viaceri si mozno pripadali ako poskoci ostatnych klubov, sama som bola sklamana a osobne nemam chut na dalsiu takuto akciu.

A este jeden postreh, vidite, ze je dobre trenovat aj v teple, lebo z treningu sa vykecate, ale na sutazi, si zial pocasie nevyberiete.

Jasmin vyzera, ze je uz na tom fajn, tak dam jej este 2 tyzdne doma a hadam skusim opat agi. Smile
Tipsy

Počet príspevkov : 708
Registration date : 10.11.2008

Zobrazit informácie o autorovi http://www.tipsy.rajce.idnes.cz

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Lenka za Po jún 14, 2010 10:09 am

Connie velmi pekne dakuje, uz rano drapkala do toho balicku, co vyhrala. Panicka zasa drapka do pohariku a duma, kam si ho vystavi.
Ja by som chcela ale velmi, velmi podakovat ludom, ktory sice nesutazili, ale pomahali nam, veru, neviem si predstavit, ako by sme to bez vas zvladli len my tri. Baby, patri vam obrovske ĎAKUJEME!

... , aby sme nevysli z cviku.
Lenka

Počet príspevkov : 1369

Zobrazit informácie o autorovi http://pudlisok.rajce.idnes.cz/

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Lili za Po jún 14, 2010 10:38 am

pekne fotecky, videa! Connie drzim taktiez palce, urco to zvladne !! Very Happy
a k preteku, no bol to veru masaker, tie hice, behy... som podobnej mienky ako ty Tipsy.. Very Happy a po vcerajsku, ked tam dakto zahlasil, ze fakt je tu super miesto, tu by mohli byt aj vacsie preteky, tak ja sa radsej vopred vzdavam...
aaa s behmi som spokojna, vsak ako inak ked mi Kity neodbehla - co som si myslela, ze to bude, ale fakt aj ako zeane hovorila, nestresovat a veru tento vikend ani neviem nejak som nebola nervozna, trochu vcera, ale inak pohoda, takze urco aj na tom dost zalezi Very Happy a ked niesom nervozna, tak nemusim robit tolko otociek v parkure, kedze kity ma daleky doskok a potom sa zrazame- vid prve nase video co pridala Alic od vtedy som zacala "riskovat" a kde nebolo treba som sa netocila, ale jasne otocky treba, ale nie vsade tym chcem povedat Very Happy hlavne u kity, kedze daleko doskakuje Smile (inak vsak na treningu to tak aj robievam, ale pretek tam nejak zneistiem, ale vidim ze zbytocne, len som si ju tym spomalila-doskoky..zrazanie.., nevadiiii, dobre vediet a ak niekde pojdeme, tak budem skusat Very Happy )

Naposledy upravil Lili dňa Po jún 14, 2010 10:53 am, celkom upravené 1 krát.

Lili

Počet príspevkov : 652
Registration date : 12.11.2008

Zobrazit informácie o autorovi http://www.brilliantdevil.sk

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Terry a Bree za Po jún 14, 2010 10:49 am

Negatyva?
No priznam sa ze pomoct som pomohla rada, teda tolko co sa mi dalo /bo aj viac by sa zislo/. Tiez ma prekvapilo ze z dalsich dvoch klubov tam vela ludi nebolo na toto.

Dalsie co ma zarazilo ze dva razy na mna dost nepekne zavrcal rozhodca /ten co vedel po slovensky, prepacte ze to takto, ale mena si fakt nepamatam/. Raz to bolo ked pes prevalcoval celu jednu stranu dvojskoku, ja som dvihala a ked tam prisiel, vadilo mu ze som posunula jednu bocnicu co podla neho bola v poriadku a on chcel bez metra podla nej napravit ostatne no a ja som ju posunula a on musel ist pre meter /nakoniec Alicin tato isiel/, za co velmi neprijemne vrcal. Aj som mu povedala ze to bolo cele posunute a tiez ze som na prvych pretekoch, snazim sa im tu pomoct, pricom ja z toho nic nemam, tak by mohol trocha miernejsie. No lebo ma to dost zarazilo taketo jeho spravanie.
Druhy raz to bolo tiez pri tom dvojskoku, ked som sa pytala kam to mam dvihnut, vraj nech sa pozeram, je tam riska /nevsimla som si/, co ale tiez povedal takym neprijemnym tonom, ze som normalne nemala chut uz tam trcat. Som si povedala ze tiez toho musi mat asi na tom slnku dost, ale keby pouzival trocha miernejsi ton, nic by mu to nespravilo.
No a samozrejme boli aj sutaziaci co si rypli, ale tak taki sa asi fakt vsade najdu.
Nasiel sa len jeden jediny clovek zo sutaziacich /teda tych "ostatnych"/ co mi podakoval a bolo to velmi prijemne uprimne gesto co potesilo.

Ist do toho este dakedy? Neviem, ale ja by som sla. Stale si myslim ze napriek niektorym neprijemnostiam to bol pekny a fajn straveny vikend. Urcite by sa zas muselo nieco po tejto skusenosti zlepsit, vychytat nejake muchy, ale myslim ze na "nas" prvy pretek to celkom slo. Ale zas tiez som jedna z tych co v podstate nemali s tym ziadne starosti dohodnut to, vybavit veci okolo a tak. Takze ci ist do toho zas alebo nie necham skor na "organizacny tym".
Terry a Bree

Návrat hore Goto down

Odoslať pre ZiT za Po jún 14, 2010 2:44 pm

no idem sa vyjadrit aj ja..
Za kazdou akciou nasleduje reakcia. Ci pozitivna, ci negativna, kazda je dobra.
1. Keby nebolo tak horuco, urcite by bol pocit lepsi. Pocasie sme ale nevybavili, takze bolo to narocne pre vsetkych rovnako. Velka vdaka vsetkym, ktori ste prisli a boli ochotni pomahat aj v takom pocasi.
2. Sami ste vsak pocitili, ze sme boli naozaj iba pomocnici, ku ktorym sa vystresovane vedenie a spol. dost nevhodne spravalo. Toto som pri odchode zdoraznila aj p. Glabaznovi, ze pokial sa mame este niekedy podielat na ich akcii, tak je potrebne nam povedat, co a ako je nutne robit. Takisto som mu zdoraznila, ze predsa nemozeme vediet veci, ktore si ma kontrolovat rozhodca. To sam uznal, ze to bola jeho chyba.
3. Co sa tyka rivality medzi jednotlivymi klubmi, toho si vobec nevsimajte. To nech si riesia oni, ktori to uz beru z ineho pohladu ako my, ktori sa tomu venujeme preto, ze nas to bavi a je to nase hobby.
4. otazka, ci sa znovupodielat na organizacii takejto sutaze? s Vilom Ruzickom sme vcera este o tom rozpravali, ci by sme uskutocnili malu sutaz v TN, ale uz pod nasou zastitou. Videli ste, ze na zorganizovanie takeho preteku je potrebna kazda ruka a nie je to nic jednoduche. Samozrejme trea pocitat aj s tym, ze nieco nevyjde, nieco sa pokazi a niekto nebude s niecim spokojny. Ja poviem za seba: vcera ma to pocasie a stres takmer polozilo, ked som pred obhliadkou posledneho behu stratila cukor v krvi a na parkure dostala uplne okno. To bol signal, ze uz som za svojou hranicou. Takze pre mna to do buducna znamema asi tolko, ze ak sa mam podielat na preteku organizacne, je lepsie nesutazit. Alebo ked sutazit, tak urcite nie v lete....

5. ked ste vsetci vcera odisli, samozrejme sa 1 clenka org. teamu osopila, ze ci uz vsetci odisli, lebo je treba smeti niekam vyhodit. Takze to pekne pobalili, ja som vzala 3 vrecia do auta a vyhodila pri bufete. Ostatne museli vziat oni. Nic si z toho nerobim a nerobte ani vy, im na hlavy cele 2 dni nepieklo a myslim, ze sme toho pre nich spravili dost...
ZiT
Admin

Počet príspevkov : 349

Zobrazit informácie o autorovi http://sk.fotoalbum.eu/ZiT

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Tipsy za Po jún 14, 2010 3:03 pm

Ak by sme niekedy nieco take robili, potrebujeme garanta. Tiez garant, tym bola Zuzka, nam mala urobit skolenie, zbytocne uz byt nervozny pocas pretekov.
A hlavne, ak je to raz klubova akcia, tak kazdeho povinnost je akokolvek pomoct pocas pretekov.
Tipsy

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Monika & Parsonky za Po jún 14, 2010 6:57 pm

Tipsy napísal:Ak by sme niekedy nieco take robili, potrebujeme garanta. Tiez garant, tym bola Zuzka, nam mala urobit skolenie, zbytocne uz byt nervozny pocas pretekov.
A hlavne, ak je to raz klubova akcia, tak kazdeho povinnost je akokolvek pomoct pocas pretekov.

Povinnosť? Keď raz niekto prísť nemôže, tak nemôže. Nechápem v čom zasa vidíš taký problém, hl. že my sme stále tí, čo na niečo frflú. Veď som tam nebola len ja, Katka a Tereza. Každý predsa napísal, či príde a či nie a prečo nepríde. Nedá sa všade byť a všetkým a všetkému vyhovieť.
Kluby, ktoré to organizovali boli tri, z tých ďalších dvoch klubov som tam ja osobne nikoho pomáhať nevidela a to sme tam boli asi hodinu. Čo som počula od ostatných, s ktorými som sa bavila, tak jediný kto pomáhal boli práve ľudia z nášho klubu, ktorý ten čas mali a boli tam.
Monika & Parsonky

Návrat hore Goto down

Odoslať pre AlicaGGG za Po jún 14, 2010 7:02 pm

mne sa pacilo, aj ked p. Glabazna bol ozaj niekedy trosku viac neprijemny ako by sa zislo - to som si vsimla pri stavani a prestvabe parkurov
ano - boli sme pomocnici, ale nie sluhovia, a jeho ton ma, podobne ako Alu, parkrat dost sokol...zato ten sved sa mi zdal byt velmi mily (+ dost ma vytacalo: "Pomocnici z TN dostavte sa na parkur" )
k pocasiu sa vyjadrovat asi netreba...kto tam bol obidva dni vie, kto nie prisiel o vela Very Happy a si myslim, ze keby z nasho klubu doslo viac ludi - to tusim pisala aj ala, resp. tipsy, za ucelom pomahania dalo by sa to urcite lepsie zvladat, ale tak co uz (monika: napr. som tam videla aj mareka, a aj lubku s jessy a celou jej rodinou)...na druhej strane nas agilitakov v klube neni vela, ozaj sme tam boli skoro vsetci a bolo to umorne...mozno by sa mohlo nabuduce dohodnut s ludmi z poslusnosti, ze kto by mal cas, ci by neprisiel pomoct - aspon na hodinku alebo co Smile
celkovo sa mi akcia pacila - super straveny vikend a ja som za, aby sme nieco podobne este zorganizovali
a uplna bomba bol ten Vah - dobre ze sa to prestahovalo z nasho cvicaku
Wink
AlicaGGG

Počet príspevkov : 927

Zobrazit informácie o autorovi http://orianablue.t35.com/

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Ingrid & Basha za Po jún 14, 2010 11:14 pm

ja za seba a z mojho pohladu aj za Katku, ktora je este stale odcestovana- v sobotu sme boli od rana odcestovane, v Madarsku u chovatelky pri úprave Sissi a potom v Bratislave pri bonitacii bolo podobne pocasie ako pisete o Trencine,prisli sme domov vecer a poriadne zmorene , v nedelu doobeda sme balili a chystali Katku na školsky vylet-odchadzala v nedelu na obed...na Pohodicku sme sa obidve tesili-ja som mala v umysle pomoct, Katka chcela k tomu vyskusat predskokana-to tu aj priebezne pisala...termin bonitacie pre Sissi bol jediny za cely rok a urceny klubom, tak si myslim, ze stanovit inu prioritu podujati nebolo mozne a tento fakt hlavne Katku trapil a luto jej bude este dlho Surprised(
Pisem to preto, aby ste si nemysleli, ze sme nechceli pomoct alebo nerespektovali povinnosti clena klubu ...

Naposledy upravil Ingrid & Basha dňa Ut jún 15, 2010 12:06 am, celkom upravené 1 krát.
Ingrid & Basha

Počet príspevkov : 227
Registration date : 21.02.2010

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Terry a Bree za Po jún 14, 2010 11:19 pm

No co sa tyka tych pomocnikov. Ja ked som davala plagatik do skoly mojmu byvalemu profesorovy, on teraz ma na starosti odbor kynologov, hned prejavil zaujem ci by ziaci nemohli sa zucastnit ako pomocnici /ma velky zaujem aby sa roznych kyn. akcii zucastnovali, bezne su na vystavach a pod./. No velmi som sa nechcela v tom angazovat, aby nebolo viac zle, tak som ho odporucila nech sa skontaktuje s organizatormi mailom. Vraj mu odpovedali ze maju pomocnikov dost vlastnych. Myslim ze spadnute tycky by vedeli aj tie decka zdvihat a keby aj len chvilku pomohli, bolo by fajn. Ked o tom uvazujem takto spetne, ak este nieco podobne bude, urco by nebolo zle aj ich do toho zapojit po dohode a tiez by to bola podla mna fajn pomoc.

Inak to prostredie fakt super! Ozaj dobry tah prestahovat to z cvicaku na ostrov. V podstate vsetko po ruke a ten Vah k nezaplateniu. Tomuto sa podla mna neda nic vytknut. Pocasie si nemozeme vybrat a zas lepsie takto ako keby malo cely den v kuse len liat.
Terry a Bree

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Terry a Bree za Po jún 14, 2010 11:27 pm

Tipsy napísal:
Este k tomuto by som sa rada vyjadrila. Viem Ala ako si to myslela, ale trocha je to nie najvhodnejsie formulovane. Vies aj ked to bola klubova akcia, napriklad ja ako clen klubu som si ju nevymyslela. Neviem preco teda by malo byt mojou povinnostou pomoct. Skor je to podla mna o dobrej voli. Ja som napriklad chcela, tesila som sa na tuto akciu a rada som pomohla a nebolo mi to na obtiaz, vsetci co ste tam boli ste ma zas obcas odbremenili od bab a pre mna to bola prijemna zmena v tom zabehnutom rytme. Proste chcem upozornit na to, ze povedat je to klubova akcia, musis ako clen ist pomahat, je podla mna dost sila. Ak sa zas bude nejaka akcia robyt, pridem pomoct, ale nie pre to ze musim, ale jedine pre to ze ma to bavi. Aspon taky je moj uhol pohladu.
Terry a Bree

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Monika & Parsonky za Po jún 14, 2010 11:30 pm

Ala plne súhlasím.
Monika & Parsonky

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Tipsy za Ut jún 15, 2010 9:19 am

Je mi jasne, ze kazdy tam nemohol prist, ale prekvapilo, ze ked tam ludia boli (tak ako spomenula Alica), tak nepomohli. Je to cisto kazdeho vec. To mi je jasne.

Myslim si, ze sutazit a este aj pomahat je dost narocne, tak uz len vypomoct, z priatelstva, ci neviem akeho dovodu, by nebolo zle, tym co sutazia. Keby si bola v opacnej situacii Monika, tak to vidis inak.
Mozno pocasie tiez urobilo svoje, ale zdalo sa mi voci tym, co sme sa smazili na parkure dost krute.

Organizacia nebola dobra, nie nasou vinou. Sama som bola prekvapena ako sa druhe dva kluby zachovali a tiez im bude povedane. Cakala som, ze su vacsi profesionali.

Ala, skoda, ze som netusila, ze niekto niekoho odmietol ako pomocnikov. Tiez som bola prekvapena, ze nas tam idu dirigovat ludia co nemali nic spolocne s klubmi, co to organizovali, zial len sa clovek pouci do buducna.

A este, Monika, sice som napisala povinnost, ale to ber ako "povinnost" nas klub taky neni, ale v inych, ver tomu, ze je to bez tych uvodzoviek.
Tipsy

Návrat hore Goto down

Odoslať pre eva & monty za Ut jún 15, 2010 10:38 am

Plne suhlasim s Alou co napisala.
A na margo toho co napisala Tipsy, ked uz si myslela povinnost kazdeho, tak dufam, ze si myslela aj zvysne dva kluby, ktore organizovali pretek a ktorych clenovia sedeli pekne v tieni, nohy vylozene a aj pre kavu posielali teba a Zit. Treba mat rovnaky meter na vsetkych.
eva & monty

Počet príspevkov : 528

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Tipsy za Ut jún 15, 2010 10:55 am

Jasne, aj ich kluby, akurat 3GKK aby ste vedeli, bola tam len jedna clenka, nakolko su tri a to Miska Mracka, bo niektori co tam sedeli a merali a zapisovali ani do ziadneho s organizovanych klubov nepatrili a dalsi klub samorinsky neviem ci neni len Zuzka a Tomik. Co tam vybiehali nam este pomahat, tak boli, ak som dobre postrehla, baby z Trnavy a z KE.

A tiez s tou pomocou som to nemyslela nijak osobne ( ozve sa a vrci asi len clovek s pocitom viny??). Skor, ze keby mame nieco robit ako samostatne klubovo, tak dufam, ze sa viaceri ludia zapoja.
Tipsy

Návrat hore Goto down

Odoslať pre eva & monty za Ut jún 15, 2010 11:02 am

Vsak jasne nikdy sa to nemysli osobne ze Very Happy. Myslim, ze kazdy ked moze dobehne a zapoji sa ale ked sa neda tak sa neda. A inak mohli tiez si nejakych pomocnikov naverbovat aj zvysne kluby, predsa vedia, ze nas nie je vela a tiez od nas ludia pretekali. A ani ziadne dakujem som z ich strany nepocula. A nakoniec sa este osopia, ze co smeti no sila. Mohla Zit povedat, ze nech si ich do Samorina zoberu ako spomienku na TN Very Happy . Ale nie to uz som hnusna.
eva & monty

Počet príspevkov : 528

Návrat hore Goto down

Odoslať pre natalka a jessie za Ut jún 15, 2010 12:09 pm

ja mam z TP pocit ze bol to dobre straveny vikend sunny i ked to slnko mohlo byt trochu miernejsie ale co uz pocasie si nevybereme..a k tym pomocnikom mohli sa s nami vystriedat aj z kk3g a samorinsky ale lubilo sa mi sunny
natalka a jessie

Počet príspevkov : 712
Registration date : 14.05.2009

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Monika & Parsonky za Ut jún 15, 2010 12:41 pm

Tipsy napísal:A tiez s tou pomocou som to nemyslela nijak osobne ( ozve sa a vrci asi len clovek s pocitom viny??). Skor, ze keby mame nieco robit ako samostatne klubovo, tak dufam, ze sa viaceri ludia zapoja.

Ty a nemyslieť niečo osobne. Už fakt nemám slov, z toho osočovanie už sa mi žalúdok obracia.
Monika & Parsonky

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Tipsy za Ut jún 15, 2010 1:19 pm

Takze idem si precitat, este raz to co som pisala, lebo nikde som nespomenula ako viem tvoje meno a napisala som len to co si myslia aj dalsi. Ked niekto, ale nechce vraviet priamo tak som to zhrnula. Ja stale neviem preco si to tak osobne beries?
Tipsy

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Tipsy za Ut jún 15, 2010 1:22 pm

Takze citala som, a stale nevidim, tak mi Monika napis, co take ti vadi. Lebo skor som prave myslela a ti co tam boli vedia, ze ako sa chovali ostatne kluby a ich clenovia ale zaroven som napisala, ze az tolko clenov nemaju a ze aby sme my v buducnosti sa nezachovali ako oni.

Tiez si precitaj svoju reakciu ?!? Tymto svoje vysvetlovanie koncim, ti co tam boli ma hadam pochopili. ...ked sa vyjadrujem stroho a blbo sorry, ale nesedim doma ale v praci (tym zas nic nemyslim, len ze doma moc na net nestiham!)
Tipsy

Návrat hore Goto down

Odoslať pre ZiT za Ut jún 15, 2010 2:23 pm

Monika, mozno mas pocit, ze sa ta pripomienka tykala teba, pretoze si sa tam prisla na chvilu ukazat a nepomohla si s nicim. Povedala si vsak uz pred sutazou, ze mas skusky a s tebou sa nema pocitat. Takze sa treba len ukludnit a netahat za slovicka. Este to by nam chybalo, aby sme sa my v nasom rodinnom kruhu agilitackom sekali! co sme v materskej skolke?? videli ste, ako sa chovali ostatni, tak to nam snad staci na to, aby sme vedeli, ako sa my mame chovat...
ZiT
Admin

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Katka a Sissi za Ut jún 15, 2010 9:40 pm

Connie vyhrala 3. miesto v akom behu? Ci rovno v suctoch? Smile
Baby, nesekajte sa tu, fakt to nema zmysel. Ak ma na neucast kazdy dovod, za ktorym si stoji, ozaj ho tu nemusi krvopotne obhajovat a bit sa za seba.
Ja som prist naozaj velmi chcela, bohuzial, oba dni z vikendu sa mi totalne preplnili a nech som sa snazila akokolvek, nepodarilo sa mi na TP dostavit.
Napriek tomu vas baby obdivujem, ze ste na tom strasne horucom pocasi dokazali robit a este aj, ako citam, znasat nie vzdy prijemne poznamky od ostatnych.
Mozno ma teraz sfuknete, uz sme sa o tom s par babami rozpravali, ale po navsteve Boskovic ma napadlo, ze by sme mohli skusit ako jediny klub zorganizovat neoficialky. Zaujem o nej rapidne stupa a na SR je ich zalostne malo (take serioznejsie, t.j. nie popri dakej inej akcii, viac menej len ako ukazky, su tusim len v KE). Predtym by sme si to skusili len ako klubove preteky, ktore tu raz navrhovala aj Monika, aby sme vychytali muchy a mohli by sme to skusit. Myslim, ze zaujem by bol a nebola by to taka zodpovednost, ako na oficialkach. Hm?
Katka a Sissi

Počet príspevkov : 1629

Zobrazit informácie o autorovi http://empress-sissi.blog.cz/

Návrat hore Goto down

Odoslať pre ZiT za Ut jún 15, 2010 10:49 pm

s tym suhlasim, rozpravala som sa v nedelu o tom s p. Ruzickom, takze ked sa mi podari zistit, co vsetko treba zabezpecit a kolko to cca bude stat, klubovku a potom neoficialky by sme mohli... ale podotykam, ze by bolo vhodne zastresit to naozaj iba nasim klubom...
ZiT
Admin

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Tipsy za St jún 16, 2010 8:49 am

Odporucam sa v tomto poradit s Jankou Badovou.
Tipsy

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Monika & Parsonky za Št jún 17, 2010 2:43 pm

Hodila som na spoločný album fotky z pohodičky. Použila som od Lenky, Alice a aj tých pár od nás. Hádam nikomu nevadí. Ak by ešte niekto nejaké mal, dajte vedieť. Prihodila by som ich tam.
http://agilityclubexcel.rajce.idnes.cz/Trencianska_pohodicka_-_12._-_13._jun_2010/
Monika & Parsonky

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Lenka za Št jún 17, 2010 11:36 pm

Koonecne, aj ja som uz hodila fotecky na rajciak - 2 albumy
http://pudlisok.rajce.idnes.cz/
Lenka

Počet príspevkov : 1369